Lockdown, ondertussen in de Bieb!

Gepubliceerd op: 18 maart 2021 11:25

De lockdown betekent voor de Bibliotheek in Nijkerk, Hoevelaken en Nijkerkerveen: hoe zorgen we zo goed mogelijk voor onze leden die thuis zitten.

We hebben contact via mail en telefoon en (hoe heerlijk!) af een toe een veilig praatje in de hal bij het afhalen van materialen. We helpen bij het downloaden van ebooks, maken verrassingstasjes klaar, zoeken dagelijks alle reservingen op en zetten die weer klaar, verwerken alle aanvragen vanuit alle andere bibliotheken uit het land, bezorgen materialen bij mensen die dat graag willen: kortom: we werken iedere dag om te zorgen dat onze leden nooit zonder boeken zitten! 

Maar we kijken vooral uit wanneer we onze bezoekers weer mogen begroeten in een van onze vestigingen. Blijf gezond, houd nog vol maar in ieder geval: tot gauw!